PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=565172}

Harriet szpieguje – wojna blogów

Harriet the Spy: Blog Wars
5,2 3 667
ocen
5,2 10 1 3667
Harriet szpieguje – wojna blogów
powrót do forum filmu Harriet szpieguje – wojna blogów

koniec

ocenił(a) film na 6

Jak sie zakonczyl film,bo nie obejrzalam do konca?Bylam na momencie kiedy Harriet z tą wielka czapka weszla do domu.kto zostal klasowa blogerka?

ocenił(a) film na 8
martyna0052

cóż...po tym incydencie ten "gwiazdor" przyszedł do domu Harriet do jej ojca, aby powiedzieć że ktoś go śledzi i wtedy zobaczył zdjęcia i powiedział że to ta dziewczyna, przestraszył się i w sumie jedynym określeniem którego mógł by w tej chwili użyć (nie użył go :p) było WTF. zobaczył ją za drzwiami kiedy wychodził jak podsłuchwiła i jeszcze bardziej się wkurzył, choć ona go przepraszała. "gwiazdorek" chciał zrezygnować z tej roli ponieważ filmik który oczywiście Harriet dodała do swojego bloga, ale ta panienka która z nią rywalizowała dodała na na youtube i cały świat dowiedział się co ich idol myśli o swoich fankach. kariera ojca Harriet miała legnąć w gruzach, chciała to naprawić znów go przepraszając, ale gwiazdor i jego manager nie chcieli tego słuchać. wtedy ktoś z góry, czyli zapewne jakiś szef zadzwonił do niego i powiedział że strasznie podoba mu się filmik który jest zamieszczony w inernecie widzi w nim pasje i jego aktorstwo jest poportsu super, gwiazdor wtedy podleciał do Harriet i przy wszytskich reporterach powiedział że wraca do filmu i przytulił i pocałował Harriet że to wszystko dzięki niej. z daleka oglądały to zdarzenie te koleżaneczki Harriet które przyjaźniły się z nią z wiadomych powodów. więc ta która nimi rządziła wściekła się, bo przyprowafdziła je tutaj żeby im udowodnić że Harriet kłamie. a co do bloga to nauczycielka nie chciała żeby ktokolwiek prowadził blog klasowy, ale cała klasa wstała aby oddać głos na Harriet i to ona została klasową blogerką. na sam koniec Harriet szła sobie koło kiosku i wszystkie gazety pokazywały pocałunek Harriet i tego gwiazdora.

no to się rozpisałam ;p

sorka za to że nie nazywam ludzi po imieniu, ale nie pamiętam jak mieli na imię ;p

mam nadzieje że pomogłam :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones